23.06.2005 :: 22:01
S i E m K a ! ! ! Kurcze od czego by tu zacząć, może od tego że Z 3 tygodnie temu wróciłam z *** GrEcJi *** i było ZAjEbIśCiE ! ! ! Mieszkaliśmy w hoteliku z widokiem na piękne *** MoRzE *** ! ! ! W każdym pokoju była łazienka, lodówka , kuchnia do gotowania i tara, normalnie FuL WyPaS =D heh Mieszkałam tam z Iloną, Anetą no i niestety z największym śmierdzielem "Anką", ale ja przez te całe 2 tygodnie zamieniłam z nią może z dwa słowa =D ! ! ! W Grecji mieliśmy totalny luzzzzz chodziliśmy wszędzie sami, a najlepsza była ostatnia noc, gdy przeszłyśmy przez taras do pokoju chłopaków i całych ich wysmarowałyśmy pastą, a potem uciekłyśmy i zamknęłyśmy się na klucz, bo się do nas dobijali ( chcieli się zemścić )hihihihi ! ! ! Dobra kończe już temat Grecji ! ! ! Juterko jest zakończenie roku normalnie SpOkSiK =)) Moja średnia nie jest zbyt wspaniała, no ale nie mam żadnej 2, a nawet 3 to jest już coś ! ! ! Zakończenie jest na 8:00 czyli musze wstać gdzieś o 6:30 żeby się przyszykować no i znowu się nie wyśpie, ale nadrobie to przez wakacje heh ! ! ! Pare dni temu myślałam że padne Małpa ( moja idiotyczna baba od matmy) zrobiła mi awanture że zmazywałam gumką ołówek z książki. Zaczęła mnie wyzywać i chciała iść zemną do dyrki, a najlepsze było to ze powiedziała, ze jest zbulwersowana moim zachowaniem ale ja przecież mazałam tylko gumką, ona jest jakaś pojeb*** !!! Dobra kończe !!! Może za jakieś pare miesięcy coś napisze ! ! ! BuZiAcZki :* :* :* :*